Порадник Щасливих батьків

немовля

кількість порад: 20

малюк

кількість порад: 18

дитина

кількість порад: 15

Тиждень 40

Порада у категорії: вагітність

Невпевнені чи настав вже час? Очевидними ознаками початку пологів є відходження навколоплідних вод, але трапляється, що перший етап пологів проходить непомітно, а міхур плодових вод пробивають у пологовій кімнаті. Пам’ятайте, не варто приїздити до лікарні надто рано. Перша стадія пологів може тривати декілька годин.

Якщо біль ставатиме все більшим і більшим з частотою у 10 хв., то потрібно відразу їхати до лікарні. Врахуйте час на дорогу, якої їхатимете до лікарні (затори, об’їзди, ремонт та ін.). У пологовій кімнаті лікар огляне Вас аби оцінити стан розкриття матки, а акушер виміряє артеріальний тиск та прикріпить до живота кардіотограф.

У деяких лікарнях ще досі є пологові кімнати для декількох осіб, але все частіше трапляються кімнати для однієї особи з індивідуальної вбиральнею. Відтепер ви будете під тривалою опікою лікаря та акушера. Пологи – це безперечно велике фізичне навантаження, але водночас неймовірні переживання для матері. Природа так подбала, що в це момент Ви відчуваєте «появу дива» і забуваєте про біль та складності пологів. Малюк, ласкаво просимо!

Ознайомлюйтеся з іншими порадами

Тиждень 20

Половина шляху вже позаду! Дитина важить 260 г і ростом 16 см.

> дізнайся більше

Тиждень 21

Ваш малюк розвивається дуже інтенсивно. При відповідному положенні можна визначити стать дитини.

> дізнайся більше

Тиждень 26

Ваша дитина своїм виглядом і поведінкою нагадує новонародженого, смокче кулачок і навіть може мати гикавку.

> дізнайся більше